تبلیغات
فوتبال و موبایل - رونالدو:از چه چیزی در رعال خوشم نمیاید

رونالدو:از چه چیزی در رعال خوشم نمیاید

کریستیانو رونالدو در جدیدترین مصاحبه خود فاش ساخت که از چه چیزی در رئال مادرید بدش می آید.

به گزارش "ورزش سه"، رونالدو هفتمین فصل حضورش در رئال مادرید را پشت سر می گذارد و در این مدت با ثبت 335 گل در 321 بازی، برترین گلزن تاریخ این باشگاه نیز محسوب می شود.

رونالدو که در رئال تاکنون با 4 مربی مختلف کار کرده، در مصاحبه با آسوشیتدپرس، در مورد تغییرات زیاد در ترکیب بازیکنان رئال در هر فصل و نیز تغییر مربی در این تیم گفت:" چیزی که من هیچوقت از آن خوش نمی آید، خرید و فروش بازیکنان در هر فصل است. اینکه هر ساله تعداد زیادی از بازیکنان از رئال می روند خوشایند من نیست؛ چون همیشه مجبورید خودتان را با شخصیت های جدیدی که به تیم اضافه شده اند وفق دهید و این شناخت و درک متقابل، همیشه زمانبر است. در مورد تغییر مربی هم به همینگونه است. رمز موفقیت های فردی و تیمی، در رفاقت و شناخت بالای بازیکنان و مربی نسبت به یکدیگر است و تغییرات زیاد گاهی مشکل ساز می شود."

رونالدو سپس به تمجید از آنچلوتی پرداخت و گفت:" در ابتدا فکر می کردم که آنچلوتی یک مربی خودخواه و سرسخت باشد اما همه چیز برعکس بود. رابطه من با او فوق العاده خوب بود. کارلتو در هر تمرین با من و سایر بازیکنان صحبت می کرد و روزهای بی نظیری باهم داشتیم. آرزو می کنم هر بازیکنی در دنیا روزی فرصت کار کردن زیر نظر آنچلوتی را پیدا کند؛ چون مربی و انسان فوق العاده ای است. در حال حاضر من زیر نظر مربی جدیدی در رئال کار می کنم و هنوز هم احساس خوبی در تیم دارم و از شرایطم راضی هستم."

رونالدو در مورد وضعیتش در فصل جاری گفت:" من فرازمینی نیستم و برخی مواقع دچار مشکلات پیچیده ای می شوم. در ابتدای فصل مشکلات بدنی داشتم و این را کتمان نمی کنم ولی حالا همه چیز بهتر از قبل است و فکر می کنم به فرم خوبم نزدیک شده ام."

merati22